Synevo Programare RT PCR COVID-19
Cosul meu
Despre noi
Cariere

Specialist Administrare Imobile

Oraș(e): București
Valabilitate: 31 octombrie 2021
Posturi disponibile: 1
Middle

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate – reprezintă un avantaj, domeniul tehnic – Facultatea de Construcții;
  • Minimum 1 an experiență pe un post similar (Facility Management, Administrare clădiri, Mentenanță);
  • Bune abilități de operare MS Office (Word, Excel);
  • Cunoștințe tehnice privind mentenanța tehnică a sistemelor, echipamentelor și instalațiilor clădirilor;
  • Cunoștințe privind documentația necesară pentru obținerea avizelor, autorizațiilor și a Certificatelor de Urbanism;
  • Cunoștiințe minime privind planul Releveu al unei clădiri;
  • Bune abilități de organizare, planificare și de respectare a termenelor limită;
  • Atenție la detalii;
  • Disponibilitate la deplasări;
  • Persoană orientată către rezultate.
  • Disponibilitate pentru activitate de teren;

Descrierea jobului

  • Supraveghează proiectele în curs începând de la etapa de Avizare până la Autorizarea/ predarea acestora;
  • Pregătește documentația în vederea obținerii Certificatelor de Urbanism, Avizelor, Autorizațiilor necesare Centrelor de recoltare și a reclamelor luminoase;
  • Depune dosarele/ documentele necesare pentru obținerea avizelor/ certificatelor la instituțiile/ autoritățile publice;
  • Menține legatura cu centrele de recoltare în vederea identificării problemelor din locație;
  • Identifică, evaluează și gestionează etapele proiectelor de mentenanță;
  • Prospectează piața furnizorilor care asigură servicii de mentenanță;
  • Inregistrează procesele verbale de mentenanță;
  • Verifică facturile de mentenanță pentru operarea la plată;
  • Pregătește documentația în vederea pregătirii dosarelor de dauna;
  • Realizeaza analize de preturi pentru materialele de constructii, serviciile de mentenanță etc;
  • Verifică caietele de sarcini;
  • Gestionează arhiva departamentului.
icon-cart-blue

Produsul a fost adaugat in cos

Continuă cumpărăturile
Plasează comanda